A záviděli jste lidem z vesnic, kteří mohli alespoň vyjít na zahradu?

Proto padlo rodinné rozhodnutí, koupíme se dům, a s velkou zahradou. Kde na to vzít dostatek finančních prostředků? Mohli byste samozřejmě mnoho let celá rodina šetřit a potom si koupit pozemek a na něm si nechat postavit nový dům. Ale nechcete čekat, mezitím totiž uběhne spousta času a za tu dlouhou dobu strávenou poctivým šetřením už nemusíte sehnat stavební místo v krásném místě, které má dobrou dostupnost všeho důležitého pro rodinný život. Ale takový nápad již má po současných zkušenostech bohužel velký počet lidí, vidíte to a ještě uvidíte všude ve svém okolí.

oprava domu

V každé volné lokalitě v poslední době vyrostlo plno nových staveb. Dalším faktorem, který je proti šetření, je ta skutečnost, že bohužel naše měna neustále ztrácí svou hodnotu. Podle údajů našich finančních odborníků za poslední desetiletí hodnota peněz poklesla o polovinu. Co to znamená? Jednoduše, peníze ztrácejí každým rokem svou hodnotu a nám spotřebitelům díky tomu klesá naše kupní síla. Důkazem je to, že za ty samé peníze koupíme každý rok méně. Takže co dělat, kde vzít peníze na starší domek s velkou zahradou? Chcete jednat rychle a bez zbytečného otálení. Máte možnost a to vzít si americkou nebankovní hypotéku nebankovni-hypoteky. U nebankovní společnosti to půjde rychle, bez zbytečného papírování a hledání v registrech dlužníků. Tady stačí jen to, že jste schopni hypotéku, splácet.

prodej domu

A nikoho ze zaměstnanců nebude také zajímat, na co konkrétně půjčené peníze budete potřebovat. Co je další výhoda, tak to, že můžete půjčené finance splácet až třicet let, což je opravdu dost dlouhá doba. Ale pozor, nebankovní i bankovní společnosti se jistí tím, že musíte dát do zástavy nějakou nemovitost, může to být například byt, chata, nebo i komerční nemovitost. Nemusíte se obávat, je to dané našimi platnými zákony a nad činností obou uvedených společností dbá svým dozorem státní orgán a to Česká národní banka. Uvedená nemovitost, nemusí být ani vaše, stačí, že je od třetí osoby. A odhad této nemovitosti neplatíte.