Co dělají YouTubeři se svými auty?

YouTuberů, tedy lidí, kteří si vydělávají natáčením videí, je mnoho. Někteří se věnují kosmetice, jiní se věnují hrám, vaření, nebo natáčí vlogy z cest. Mnoho z nich vám může podat zajímavé informace ze světa, jiní se spíše snaží pobavit. Avšak vžil se názor, že si opravdovou práci nikdy nezkusili. Nejen, že mělo mnoho z nich brigády, ale existují i tací, kteří se zavřeli do své garáže a z jejich auta vytvořili něco nového.
 mechanik v dílně
Rickardo Senior
Britský fanoušek aut, který si však úpravou auta vysloužil spíše výsměch. Proč? Pořídil si BMW M4, který má 425 koní. Rickardo zasáhl do techniky, upravil motor, který získal například systém vstřikování methanolu. Tím získal výkon 720 koní. Co však udělal špatně? Porušil smlouvu, jelikož si auto pořídil na leasing, což znamená, že formálně stále auto patří automobilce. Musel tedy buď ihned částku doplatit, nebo mu auto bude odebráno. Ponaučení, které si Rickardo odnesl, je důkladnější čtení smluv, na což také upozornil diváky ve svém videu.
 
Mighty Car Mods
Dvojice kamarádů Martyho a Mooga. Své role si rozdělili tak, že Marty je mechanik a Moog například vytváří hudbu. Dvojice se zajímá o základní opravy aut, ale také o přestavby, jako kombík, který zvládne za 11 sekund ¼ míle. Cestují po světě a vytvořili seriál s názvem Půjč nám auto: Austrálie financovaný filmovou společností. 
 zaparkované bmw m4
Simone Giertz
Hřeb večera, aneb stvořitelka prvního Tesla picku-pu. Není to tedy oficiální verze, ale rozhodně stojí za zmínku. Dívku můžete znát z krátkých videí s robotem do domácnosti. Například robotická ruka na zalití müsli a podobně. Avšak to nejdůležitější je právě přetvoření Tesla Model 3 kvůli ocelové šasi, který Model S a X nemají. Korba je převzatá s Fordu F-150 a celkový výsledek vypadá více než slibně. Snad tím popohnala americkou firmu k představení svého díla co nejdříve.