Peníze za profesionálního fotografa nejsou vyhozená investice!


Bohužel každý kro má fotoaparát není fotograf. Ačkoliv si to mnoho lidí myslí, profesionálně upravit fotky není vůbec nic jednoduchého. Jedna fotka může zabrat dokonce i několik desítek hodin. Vše záleží na tom, co je na obrázku špatně, co je třeba předělat a jak moc je nutné upravit veškeré barvy.

Pokud tedy máte před sebou nějaký velký okamžik v životě, který si chcete pamatovat v plné parádě, věřte, že peníze za fotografa nejsou vůbec vyhozené.

Například fotografka Zlín nabízí nejrůznější foto balíčky. Je tedy jen na vás, zda přemluvíte partnera jen ke klasickému párovému focení bez nějakého většího důvodu, nebo si fotografku objednáte na svatbu. Výsledná cena se odvíjí především od hodin, které s vámi umělec strávil při focení a počtu fotografií, které nakonec obdržíte.

fotograf na poli

Pokud by vám i přes to všechno bylo tohle málo, můžete se naučit fotit sami! Sice je pravda, že k profesionálním výsledkům musíte mít především talent od boha, ale základním principům a dovednostem se může naučit každý.

Jednotlivé kurzy probíhají formou individuální výuky, máte tak jistotu, že veškeré probírané učivo pochopíte a nebude se pokračovat dál do té doby, než vše zvládnete. Velkou výhodnou je i možnost časového rozložení si kurzu. Jednotlivé hodiny probíhají v blocích podle individuálních časových potřeb zákazníka – nemusíte tak mí obavy z toho, že byste nějaké hodiny nestíhaly a peníze by vám zbytečně propadávaly.

muž co fotí

Na kurzech se naučíte především zacházet se světlem a stínem, dobře nastavovat modely do lichotivých póz a zacházet s fotoaparátem. Ačkoliv se může zdát, že tyto věci zvládne každý, věřte, že k dokonalému výsledku potřebujete opravdu hodně tréninku. Nehledě na to, že každý foťák není stejný, je tedy logické že má každý jiné nastavené a právě vhodné nastavení přístroje má velký vliv na výsledném efektu.