Pískovačky z půjčovny

Koukáte smutně na zašlé zdi vaše domku? Sousedi vás začínají pomlouvat, že váš dům dělá v ulici ostudu? Nebo vám vandal zničil fasádu nějakým graffiti? Či vám zatéká okap a vytvořil na zdi nehezké stopy? Není nic jednoduššího než staré zdi otryskat mobilní pískovačkou. A co plot? Potřebuje nový nátěr, ale při myšlence, že musíte před novým nátěrem plot zbavit starého nátěru a rzi se vám protáčí panenky? Opět se nabízí ulehčit si práci a otryskat plot mobilní pískovačkou z půjčovny. Máte plechovou střechu, která potřebuje nový nátěr? Půjčte si na otryskání mobilní pískovačku a odstranění starého nátěru bude hračka.

střecha

Pískování je velice účinné a efektivní při čištění fasád, betonových ploch, ocelových konstrukcí. Dochází ke zpevnění povrchu i bez dalších nátěrů a nástřiků. Máte koníčka a restaurujte veterány, ať už auta nebo motorky? Máte náhradní díly, ale jsou s vrstvou rzi? Jediná správná cesta je opískování a nový nátěrový systém. Nekupujte stroje, které využijete jen příležitostně a zbytečně by vám zabíraly místo v garáži. Navštivte půjčovnu mobilních pískovaček a nechte si odborně poradit s výběrem pískovačky, včetně příslušenství jako kompresor, stříkací pistole, abrazivum, hadice, nebo ochranné prostředky.

plechový plot

Máte strach, že práci s mobilní pískovačkou nezvládnete? Můžete si v půjčovně pískovačku vyzkoušet, případně se zúčastnit školení, nebo sledovat blog. Zarůstá vám betonový chodník mechem? Kamenná zídka už dávno ztratila svou původní barvu a déšť a sníh na ni zanechaly špínu a nehezké skvrny? Je čas na půjčení mobilní pískovačky a otryskáním docílit sjednocení vzhledu. Jednoduché, efektivní, levné. Mobilní pískovačka se hodí i na chodníky a veřejná prostranství. Odstranění starých plakátů z reklamních ploch, polepené sloupy, mostní konstrukce, betonové zídky, to vše očistí mobilní pískovačka.