Pistáciové oříšky s množstevní slevou od OILSEED SERVIS s.r.o.

Kdo by neznal pistácie. Drobné, křupavé, zelené, ale nesmírně chuťově výrazné. Je to pochoutka doslova a do písmene exotická a mezi oříšky také jedna z nejoblíbenějších.

Proč nevynechat ze své stravy pistáciové ořechy

Jsou velice chutné – do konzumace pistácií se nemusíte nutit, málokdo odolá pistáciové zmrzlině nebo soleným nazelenalým oříškům v misce, které tak často bývají na konferenčním stolku u televize. Chutnají dětem i dospělým a také každému bez rozdílu věku prospívají na zdraví.

pistáciové oříšky

Není éčko jako éčko – éčka jsou mezi lidmi známá jako nežádoucí, případně nutně tolerovaná aditiva, a čím méně jich je, tím nám připadají potraviny zdravější. Vitamín E však není „éčko“ přidávané do potravin uměle, je to přirozená součást velmi kvalitních výživových zdrojů, jimiž jsou i pistáciové oříšky. Vitamín E potřebujeme pro celou řadu důležitých procesů a funkcí v organismu, je to především významný antioxidační činitel, likvidující nežádoucí volné kyslíkové radikály, tím si prodlužujeme život, pomaleji stárneme, lépe se regenerujeme a snáze bojujeme s vetřelci, tedy s virovými patogeny, např. s Covidem-19. Bez tohoto Éčka s velkým E by to zkrátka nešlo. Pistácie jej obsahují velmi mnoho a dobrá zpráva je, že se ze zralých plodů nevytrácí ani po dlouhodobějším skladování v řádu měsíců. Můžeme tedy pistácie nakupovat např. přes OILSEED SERVIS s.r.o. ve větším balení bez obav, že by žlukly a ztrácely na kvalitě.

pistácie na stromě

Pomáhají proti civilizačním chorobám – je to přirozený způsob, jak odolávat vůči infarktům a mozkovým mrtvicím, jak se bránit rakovinnému bujení, jak si poradit s diabetem, s nedostatkem vlákniny ve stravě, depresemi a špatně fungující nervovou soustavou a mozkovou činností. Pistácie můžeme doporučit každému, komu záleží na vlastním zdraví, a kdo chce k němu dojít vlastní, přirozenou cestou bez chemických léků.