Dětské chodítko

Sháníte pro vaše ratolesti nějakou smysluplnou multifunkční hračku, která by posloužila hned v několika ohledech? Takovou hračkou může být kupříkladu dřevěné chodítko pro děti, které v sobě zahrnuje několik aktivit v jedné. Je skvělým produktem k podpoře a rozvoji psychomotorického vývoje batolete.

dítě v chodítku

Opora během nejistých začátcích v prvních krůčcích v prostoru

Zatím se jen odváží ke krokům kolem nábytku? Ještě vaše ratolest nedospěla k tomu, aby se rozešla do prostoru? Můžete mu v tom trochu pomoci. Dřevěné aktivní chodítko s praktickým madlem se stane skvělou oporou vašim ratolestem v době prvních krůčků. Poskytne jim větší jistotu a usnadní samostatné kroky ve volném prostoru.

Zábavné aktivity a herní prvky, které zaujmou

Kromě usnadnění prvních krůčků poskytne aktivní dřevěné chodítko také spoustu možností k zábavě a hraní. Jeho součástí je například zábavný xylofon, který kromě zvuků zaujme také svou barevností. Vaše ratolesti zaujmou také ozubená kolečka, která podporují jemnou motoriku. Zábavnou formou rozvíjejí kreativitu a přemýšlení také tvary, které se dají vhazovat do určených otvorů. Navíc také tato hračka obsahuje motorický labyrint, díky kterému mohou děti posunovat barevné korálky tam a zpět.

první krůčky

Rozvoj jemné i hrubé motoriky, kreativity a podpora fantazie

Multifunkční aktivní dřevěné chodítko pomáhá dětem nejen rozvíjet jemnou i hrubou motoriku, ale také podporuje logické myšlení a kreativitu.

S výběrem této aktivní hračky rozhodně nešlápnete vedle. Nejenže usnadní vašim ratolestem první krůčky, dodá jim jistotu a sebevědomí v chození, ale také je zabaví díky obsaženým herním prvkům. Na první pohled také zaujme svým atraktivním designem plných pestrých barev a obrázků.

Vsaďte na kvalitní dřevěné hračky, které mají smysl, a které pomohou malým capartům v jejich rozvoji.