Fashion Week v Miláně

Začínají fashion weeky a přední módní návrháři představují svoje novinky pro jaro a léto 2020. Návrháři se představují ve velkých městech jako je Paříž, Londýn, New Yourk a také Miláno. Pro nás jedno z nejdostupnějších měst, kde se návrháři přestavují je Miláno.
Několik zástupkyň z českého módního světa je na přehlídky zváno. Díky sociálním sítím tak můžeme mít přenosy on-line přímo z přehlídek, kde se představují ikony jako Hermes nebo Ferragamo. Já osobně se moc těším na přehlídky a jejich záznamy, kdy si v klidu prohlídnu všechny modely. Modelky na mě chodí až moc rychle a nestíhám vstřebat všechny modely.
novinky z módy

Trendy pro jaro a léto 2020

 
Letošní jaro a léto je ve znamení „kraťásek.“ Záměrně používám zdrobnělinu slova, protože to bude spíše méně než více. Letošní hit budou extra krátké kraťasy, spíš delší spodní prádlo. Pokud si netroufnete brát takto krátké kalhoty jen na holé nohy, tak v Chanelu problém vyřešili. Modelky od Chanelu na přehlídkách předváděly kraťasy s černými neprůhlednými punčochy. Modely takto vypadaly úchvatně a zcela seriózně. Já osobně bych volila také podklad černé punčochy.
přehlídkové molo
Kolekce HM září barvami. Pokud Vám v zimě chyběly barvy, tak od února si můžete koupit novou kolekci značky HM. Barvy jsou zářivé, jasné a veselé.
V neposlední řadě budou opět v kurzu „pánské“ styly. Dalším trendem letošní sezóny budou vesty v kombinaci s kalhoty nebo sukní.
Nezapomeňte letos na puntíky. Puntíky budou také hitem letošního jara a léta. S blůzy a blejzry s puntíky rozhodně neuděláte chybu a budete za hvězdu večerní party.
Rok 2020 je ve znamení experimentů. Berte módu jako hru a zkuste sami vymyslet, co Vás baví. Letošek si vzali návrháři za volnější a kombinace stylu podle toho vypadají. Je možné kombinovat prakticky cokoliv. Stačí se držet veselé mysli a můžete zazářit jako hvězda z filmových pláten.