Móda a co je in

Když se řekne móda, tak to si pod tím představíte? Protože mnoho lidí si pod tím představit například modeling nebo modelky a taky módní návrháře anebo velké módní přehlídky. A já si pod tím představím prostě obyčejné oblečení, které koupím u nás ve městě nebo v nějakém obchodním centru. Abych se přiznala, tak moc ráda nakupuji a jsem velký módní fanoušek módního oblečení a taky krásných módních doplňků.  Takže sice samozřejmě moc nesleduji módní trendy. A nevím, co se zrovna tak momentálně nosí, ale baví mě nosit to, co se líbí zrovna mě. A jsem spíše takový člověk, který dbá spíše na to, abych se cítila hlavně pohodlně a aby se to líbilo nejvíce mě.

Móda je různá.

A kolikrát když jsem taky bořila mýty o tom, že zvonové džíny jsou pasé, tak mi to taky dalo zabrat. I když jsem zjistila, že nyní v tomto roce už přichází zvonové džíny a taky kapsáče zase zpátky do módy, tak už tohle nenosím, protože se mi to nelíbí a ani to nosit nebudu. Jenomže je to moderní? No a co! Já to nosit nebudu, prostě se mi to nelíbí.

Móda se opakuje.

A taky mi vadí, že někdo třeba taky do něčeho nutí. Tohle mě nebaví, kolikrát jsme už zažila případy, když mi třeba moje sestra něco nutila. Prý mám doma v šatníku zastaralou módu. A víte, co mám nejvíce ráda a co často nosím? Já mám ráda skinny džíny takové ty upnuté džíny, které krásně zvýrazní postavu. K tomu nosím nejraději velké oversize mikiny, které jsou moderní a stále asi budou. A co teprve kožená bunda. Kožená bunda nevyjde nikdy z módy a měla by být opravdu v každém v šatníku každé moderní ženy. Kožené bundy tady byly už opravdu hodně dlouho a myslím si, že nenastane žádný okamžik, kdy by se tyto kožené kousky měly ze skříní vyhodit. A jaká je vaše oblíbená móda? Nestyďte se, ani když se vám líbí úplná retro móda. I na tu přijde řada, kdy se to bude nosit a bude to in.