Podnikáte z domova?

Našli jste v podnikání? Rozhodli jste se, že konečně do toho praštíte a založíte si vlastní firmu? A je to podnikání, které můžete provádět z vašeho domova? Tak to pro vás máme jednu nabídku, kterou byste měli dobře zvážit.

Pokud zakládáte firmu, která nebude mít výrobní prostory, ale budete podnikat z domova, můžete zvážit, zda chcete aby vaše firma měla nahlášené své sídlo ve vašem domově. Při založení každé firmy musíte nahlásit sídlo firmy, tam vám budou státní instituce zasílat oficiální poštu. Ale nikde není napsáno, že sídlo firmy musí být stejné jako adresa vašeho bydliště. Sídlo firmy může být kdekoliv a toho se dá krásně využít a můžete si nahlásit tzv. virtuální sídlo společnosti.

budova

Je řada firem, které mají vhodnou budovu a v ní pronajímají sídla nově vznikajícím firmám či společnostem. Jednou z nich je virtuální sídlo Companiesandoffices. Tato firma vám nabízí virtuální sídlo a mnoho dalších možností k tomu.

Mít virtuální sídlo firmy u firmy Companiesandoffices, to znamená mít poštovní schránku na jejich adrese. Kdykoliv vám přijde něco do poštovní schránky, můžete si domluvit službu přeposílání nebo naskenování zásilky a přeposlání na e-mailovou adresu. Můžete také využívat reprezentační prostory, které vlastní firma Companiesandoffices, ale které v případě potřeby jednání s vaším obchodním partnerem jsou vám k dispozici. Přece je nebude zvát k sobě domů.

kancelář

Podnikání je těžká práce, protože se musíte starat o prosperitu firmy. Není to jako zaměstnanec, který přijde do práce, odpracuje si 8 hodin a jde domů. Jako podnikatel jste v práci nepřetržitě 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Navíc okolí vás může nenápadně sledovat a proto je v zájmu zachování soukromí výhodné, zřídit si virtuální sídlo společnosti mimo vás domov.

Chránit si soukromí je velmi důležité a vy teď máte možnost, jen ji využít.