Nejlepší výběr štěněte Akita Inu

Akita inu je plemeno psa, které rozhodně stoji za povšimnutí. Nádherný pes s dlouho historií sahající až do 17. století. Původem z Japonska a do dnešních dní ponechal asijskou ladnost a eleganci.

Symbol štěstí, blaha a věrnosti. Výstižná formulace, jaká Akita Inu prostě je. Její povaha je sice komplikovanější a hned na začátek je třeba zmínit, že pro začínajícího chovatele může být těžko zvládnutelná. Nicméně v její psí duši dříme bezmezná věrnost ke svému pánovi. A v případě Akity Inu bych si troufl říct, že vztah mezi člověkem a tímto úžasným psem je díky její důstojnosti, vnímavosti a tvrdohlavosti rovnocenný svazek. Alespoň z jejího pohledu, její vysoké inteligenci a schopnosti rozpoznat stále dokola opakující se věci, které se již naučila, dá jasně najevo svou hrdost. „Není to přece žádná cvičená opička“. A bezmezně vám dokáže dát najevo svou věrnost a důvěru.

štěně Akita

Pořízení si štěněcího přírůstku do rodiny je rozhodnutí, které je třeba důkladně zvážit. A to znamená zvážení všech možných, i nemožných stránkách vašeho dosavadního života. Akita Inu stěně vám totiž obrátí dosavadní běh domácnosti vzhůru nohama. A to doslova! Pochopitelně v tom nejlepším, vždyť jeho charakteristické povahové rysy jsou znát již v útlém věku a štěněcí neohrabanost společně s tvrdohlavostí leckdy působí více než komicky. Jako každé mládě je okouzlující a u štěněte Akity Inu to platí dvojnásob. Jeho bezelstný pohled v balení plyšové hračky vykouzlí úsměv nejednomu kolemjdoucímu. A to, že je to osobnost, vám dá již v raném věku jasně najevo.

Silou nic nezmůžete, ale trpělivostí, vlídnou a individuální výchovou získáte spolehlivého a oddaného společníka na dlouhé roky. Společníka, na kterého se můžete vždy spolehnou a s kterým prožijete nezapomenutelné chvilky.

Akita inu

S PP, nebo bez PP? Odpověď je jasná, tak jako jste důkladně promysleli pořízení si tohoto nádherného plemene, je samozřejmostí, že od prvního dne mu chcete dát jen to nejlepší. A možná už dříve než od prvního dne jeho narození. Pokud chceme štěně Akity Inu vyvarovat rizik zdravotních problémů při nesprávném křížením v „chovatelských množících stanicích“, je jasnou volbou vsadit na jistotu. Nejen že nebudete podporovat leckdy nevyhovující podmínky těchto podniků, ale jistota o zdravotním stavu vašeho budoucího miláčka podložená jeho rodokmenem a reálným stavem jeho rodičů je k nezaplacení. Chovatelská stanice je rozhodně ta jistota. Najdeme zde veškeré potřebné informace, rady a tipy, ale především si můžeme vybrat z nabídky přenádherných psích medvídků.