PLAVKY PRO LETOŠNÍ SEZÓNU

Co letos frčí

Zdá se, že již několik let vedou v oblíbenosti dvojdílné plavky, hýřící všemožnými barvami. Ty jednodílné jsou většinou favoritem starších žen či žen, které nemají odvahu ukazovat bříško, což samozřejmě neznamená, že jsou horší. V obchodech jsou k mání plavky různých střihů i barev, proto si každá z nás může vybrat dle libosti a užít si tak parádní slunečné léto.
Výhodou dvojdílných plavek je nesporně fakt, že skvěle vypadají a dají se výborně kombinovat. S ohledem na vkus, postavu i pohodlí, si můžeme vybírat.

Spodní díl
      S nohavičkou
      Tanga
      Stringy
      Brazilky
      Bokovky
      Klasický střih
      Se sukýnkou

Horní díl
      Zavazovací za krkem
      Bez ramínek
      Klasický podprsenkový střih
      Tankiny (vypadají jako top či tílko)
 
Pokud nechceme mít oba díly ve stejné barvě, můžeme kombinovat barevný vršek s jednobarevnými kalhotkami a samozřejmě také obráceně. Každý podle své nálady a co komu sluší. Jen pozor, aby barevné kombinace k sobě ladily a nevypadaly jsme jako „ze střelnice“.  Vybírejte pečlivě, tak, aby vám daný střih slušel a pasoval kupříkladu s ohledem na velikost prsou. Pokud jste majitelkou bujného poprsí, vybírejte plavky s většími košíčky a pevnými širšími ramínky, vyhnete se také bolesti zad. Pokud vám příroda v tomto směru moc nenadělila, můžete si dovolit malinké trojúhelníčky, které vypadají krásně a jsou velice sexy.

Je libo klasiku?

Pro milovnice klasiky jsou na výběr spousty druhů jednodílných plavek. Rozhodně nevycházejí z módy a nabídka v obchodech je velmi široká, co se týče střihu, tvarů košíčků i barevných kombinací. Sportovně založené ženy dají mnohdy přednost hladkým střihům plavek bez přílišného zdobení, které jsou opravdu určeny především k plavání. Velmi efektně působí plavky v celku s různými průstřihy – jsou neokoukané a moderní.

Pro letošní rok jsou v kurzu puntíky, proužky, geometrické tvary, všemožné kovové zdobení, ale samozřejmě pokud jste již roky zastánkyní jemných květinových vzorů nebo snad oblíbených zvířecích motivů, jistě si také na trhu najdete své favority. Ať už si vyberete jakkoliv PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO, PLNÉ SUNÍČKA.