Pohodlí v sedacím vaku

Dětský sedací vak je přesně to, co si přeje každý malý obyvatel pokojíčku. Někdy se to možná nezdá, ale tyto vaky nabraly na oblibě nejen u malých dětí, ale také u teenagerů, studentů a nepohrdnou jimi ani dospělí. A to právě pro jejich pohodlí, široké palety barev, ze kterých lze vybírat, a také díky příznivé ceně.

sedací vak

Konkrétně Duo vaky jsou oblíbené pro své rozměry – 189×140 cm, protože si je můžete rozložit buď na ležení a mít je tak místo matrace na ležení. Nebo využít popruhy, které najdete na každém vaku, a můžete tak vytvořit pohodlné křesílko. Praktické je především to, že se vak tvaruje přesně podle vašeho těla, a tak si užijete pohodlí a komfort za každé situace. Sedací pytle jsou velmi snadno přenosné, takže mohou být chvilku v pokojíčku u dětí, v případě potřeby je můžete přesunout do obývacího pokoje a to je perfektní i pro případ, kdy potřebujete vytvořit další prostor na sezení pro návštěvu.

Dostupných barev je celá řada, a přímo verze Duo má rovnou barvy dvě. Někdy je pytel kombinací černé a oranžové, jiný žluté a černé, další šedé a modré – snadno si tak vyberete přesně takovou kombinaci, která se bude hodit do vašeho interiéru.

Pokud máte terasu nebo balkon či zahradu, budete mít pro tento vak další využití. Jejich svrchní materiál je totiž odolný a omyvatelný, takže je klidně můžete vzít ven a v klidu si vychutnat relax na čerstvém vzduchu, nebo se třeba opalovat. Před přesunutím zpět domů je pak jednoduše otřete hadříkem a bude vyřešeno.

žena sedí na vaku

Jako jeden z mála má tento vak speciální systém zapínání, což umožňuje vzít ho i do vody! Nehrozí uniknutí náplně a vy si tak můžete užívat odpočinek i ve vodním prostředí nebo na pláži. Tak neváhejte a relaxujte s oblíbenou knihou v ruce, s lahodným koktejlem na pláži nebo třeba jen tak se svačinkou v ruce. Udělejte radost sobě nebo svým dětem, rozhodně se s tímto dárkem trefíte.