Jídla přes mobilní aplikace

Určitě vám neušli některé rozvozy jídel, které jste v minulosti neznali a teď jsou velice známé. Ráda bych se tedy o nich pobavila. V dřívějších dobách se chodilo do hospod na obědy, občas večeře a do různých jídelen. Jak šel čas, tak se začaly otevírat podniky, které z názvu HOSPODA přešly na RESTAURACE. Lidé do nich dříve moc nechodily, jelikož byly dražší než hospody. Takže hospody prozatím o své zákazníky nepřišly. Ale o nějakou dobu později se lidé restaurací přestali bát a restaurací se díky skvělým ohlasům začalo otevírat více a více.

mobil

A tak jich tu teď máme několik, lidé je mohou na internetu hodnotit, hledat si tam, odkdy mají otevřeno, jakou mají nabídku. Až tak jsme se z dřívější doby posunuli. Jenže pak se tu začali objevovat například asijské restaurace, mexické restaurace nebo i indické. Lidem to přišlo velice zajímavé, a tak rádi ochutnali jídla z jiných zemí, než jedli dosud u nás.

No a pokud se vrátíme hodně zpátky, než se tyto řetězce dostaly sem, tak se můžeme podívat do Ameriky. Tam již v roce 1952 vzniká rychlé fast food občerstvení dnes velice známého KFC, dva roky po něm vzniká další rychlé fast food občerstvení Burger King a nakonec rok po Burger Kingu vzniká i McDonald´s. Tohle vše se za několik let dostalo i k nám. A i když lidem se fast food ze začátku nelíbil, tak dnes jsou tam velké fronty. 

mobil

A jak roky plynuly, objevily se v mobilních telefonech aplikace těchto rychlých občerstvení, kde si můžete projet jejich nabídky a dokonce si i předobjednat a následně na pobočce vyzvednout. A nejen tyto rychlá občerstvení mají tuto možnost objednání. Ale existuje například i DÁME JÍDLO, WOLT A JINÉ APLIKACE. Díky nim si můžete objednávat ze všech možných restaurací, pizzerií i již ze zmiňovaných rychlých občerstvení ve vašem městě. Ti vám nakonec vaši objednávku dovezou až domů.

To jsou hold ty technologie. Máte rádi tyto platformy nebo si radši někam dojdete osobně?