Přesvědčte partnera, že jste nenahraditelná

Děláte pro svého přítele, snoubence či manžela vše, co mu na očích vidíte? A stejně ho občas přistihnete, jak se na ulici otáčí za jinou nebo při sledování televize komentuje vzhled jiných žen? Nemusíte si takové projevy brát příliš k srdci, muži prostě takoví jsou. Ovšem probudit ve vaší polovičce pocit, že jste nenahraditelná, může vašemu vztahu jedině pomoci.
zimní romantika
Zde tedy probereme několik osvědčených receptů, jak na to. Tím první je sebeúcta. Nemůžete si nechat líbit vše. Musíte dát najevo, že máte svou sebeúctu a nebude vše jen podle vašeho drahého partnera. Podřizování v každé situaci není správné.
Dále je to starost o sebe sama. Ženy občas mají tendenci se sebeobětovávat. Pracují, starají se o své děti, o svého partnera, často i o své rodiče v pokročilém věku. Vaří, uklízí, nakupují, perou, rozváží děti do školy, na kroužky a tak dále. K tomu chodí do své práce. Ve všem tom shonu potom zapomínají na sebe, na svůj vzhled a na svůj psychický stav. A v této chvíli se vztahy s partnerem začínají zhoršovat.
Zkuste se domluvit a rozdělit si s partnerem povinnosti v domácnosti rovnoměrněji. Z počátku se to z jeho strany možná bude přijímat s odporem, zkuste ale vytrvat. Několik týdnů dopředu ho pouze upozorňujte na vše, co v domácnosti děláte a kolik času vám to zabírá. Až zjistí, že prádlo se samo nevyžehlí, zkuste ho požádat o pomoc a buďte nesmlouvavá.
žena na louce
Dá vám to alespoň o trochu víc času pro sebe. Nalakujete si nehty, půjdete na koncert, nakoupíte si nové šaty, zajdete si po dlouhé době zacvičit nebo zaběhat, přečtete si dlouho odkládanou knihu. Cokoliv, co vás napadne a udělá vám radost. Vrátí se vám díky tomu nová energie a získáte zpět svůj šarm. Budete si sami sebe více vážit a nenecháte si vše líbit. Každá žena je nenahraditelná a je už načase, aby to jejich muži pochopili.