Spolehlivá dodávka pro všechny příležitosti

Stavíte? Rekonstruujete? Stěhujete se? Ať už jsou vaše plány jakékoli, jistě se vám bude hodit prostorné vozidlo z půjčovny dodávek Praha https://www.pujcovna-praha9.cz/, do kterého pohodlně vměstnáte vše potřebné. A je úplně jedno, zda jde o stavební materiál, nástroje na stavbu, obsah vašeho bytu, anebo třeba sazenice stromů na zahrádku.

Máte opravdu velké přepravní nároky? V tom případě můžete kapacitu vozidla šikovně rozšířit prostřednictvím přívěsného vozíku. V každém případě získáte mnoho prostoru k přepravě a vůz, který zvládnete řídit i s řidičským oprávněním skupiny B.

To, co bude všechny zajímat v první řadě je jistě cena. Je to naprosto přirozené, protože když si například na stěhování plánujete pronajmout prostorný vůz, tak vás bude jistě zajímat, zda vás vyjde opravdu levněji než sjednání stěhovacích služeb. O to se ovšem v tomto případě bát nemusíte, protože cena je velice výhodná. A nízkou cenou, která je v oboru bezkonkurenční, výčet výhod zdaleka nekončí. Ještě navíc odjedete z půjčovny i s plnou nádrží. Denně můžete zdarma najet až 500 kilometrů. A pro své cestování získáte aktuální dálniční známku zdarma, což znamená, že nebudete muset dlouho váhat, jakou cestou vyrazit, protože ať už zvolíte libovolnou trasu, bude to pro vás vždy výhodné.

container-4203677_640

Na výběr jsou pouze a jen spolehlivé a prověřené dodávky, které budou v perfektní kondici, čisté a uklizené. To díky pravidelným servisním prohlídkám. Ovšem nikdo nemůže předem vědět, co se na silnici přihodí, a proto je samozřejmostí nejen sjednané povinné pojištění, ale také prémiová 24 hodinová asistenční služby zdarma. Díky tomu máte jistotu, že ať už vás na cestách potká cokoli, tak vás to rozhodně na lopatky nepoloží.

insurance-539659_640

Navíc se vám mohou hodit i takové benefity, jako je možnost zapůjčení zdarma stěhovacího vybavení, jako jsou popruhy anebo rudl.

Služby půjčovny můžete využít prakticky kdykoli – každý všední den, o víkendu i o svátcích. Skvělé služby jsou pro vás připraveny nepřetržitě!