Nejkrásnější dárky pro milovníky mašinky Tomáše

Kdo by neznal již léta populární animovanou pohádku Mašinka Tomáš, která vypráví dobrodružné příběhy veselé lokomotivy? A právě pro všechny fanoušky této jedinečné podívané je téměř nutností vlastnit věci na motivy oblíbeného příběhu. Které nesmí chybět ve vaší sbírce, a které potěší pro změnu vaše nejmenší?

mašinka Tomáš

Lego

Stavebnice lego je velmi populární hračkou jak v dětském světě, tak i ve světě dospělých. A právě lego Mašinka Tomáš patří k těm nejlepším. Proč je tomu tak? Stavebnice s touto tématikou lze sehnat v různých provedeních, díky kterým si děti postaví vlastní vláčky, a stavebnice mohou také různě kombinovat. Veselé barevné provedení zaujme jejich dětské duše, a rozjitří představivost.

Zavazadla

Vlastnit tašku, anebo batoh s motivem oblíbené pohádky je dnes pro děti téměř povinností. Proto by v jejich sbírce neměl chybět ani batůžek s obrázkem Mašinky Tomáše, a roztomilým nápisem. Takový batůžek mohou vzít na výlet, na prázdniny k babičce, nebo si do něj uschovat své největší poklady.

Vyzdobte okna

Každý fanoušek chce svoji zálibu vytroubit do světa, a jak to udělat lépe, než si přilepit na okno samolepku ze svého oblíbeného filmu, či seriálu. K dostání je samozřejmě i samolepka s Mašinkou Tomášem.

chlapeček s hračkami

Oblečení

Na tom, že dnešní děti nosí oblečení se svými oblíbenými hrdiny, není nic zvláštního. Můžete jim pořídit čepice i rukavice s obrázkem oblíbené postavičky, či pohádky, dále pak samozřejmě trička, mikiny, tepláky, ponožky, a dokonce i spodní prádlo. K sehnání je zkrátka vše, a že je z čeho vybírat.

Plakáty

Děti si rády zdobí pokojíček dle svého, a než shánět drahé obrazy, dovolte jim vybrat si z řady plakátů, na nichž uvidí své oblíbené pohádky. Můžete je nechat zarámovat, a pověsit na zeď do dětského pokoje.

Kde nakupovat?

Hračky i doplňky s oblíbenými postavičkami seženete ve všech hračkářstvích. Pokud se sháníte speciálně po předmětech na motivy Mašinky Tomáše, máte štěstí. Práve této pohádce je přislíben celý internetový obchod s názvem Mašinka Tomáš, kde si vybere každý.